Pcheloproduktov varixy budú odstránené, pálenie záhy - C CSS GOLDEN hrozienka uymutsya

Dobrý deň, "Babičko!"

Znovu som sa podeliť o svoje skúsenosti pri liečbe niektorých ochorení.

Dlhú dobu som sa pozrel po lese. Okrem bežných povinností, často museli vykonávať rôzne práce, až brzda dostupného priestoru na prepravu ťažkých klád. V priebehu doby, cítil som, že som bol otrávený. Myslím, že to bol dôsledok nadmerných nákladov, ktoré sa uskutoční v prípade poklesu zaťaženia, ale tam to bolo - žily na nohách zvýšil, a dokonca som sa stal ťažké chodiť kvôli tomu. To je, keď som premýšľal o liečbe.

Pri fyzikálnom vyšetrení lekár určil kŕčové žily a okamžite napísala odporúčania do nemocnice. Ale nemohol som ísť do nemocnice, tak som sa rozhodol zvládnuť sám chorobou. Použitá na tento účel zábaly s hlinou, s jablčným octom, slúžil ako masáže, ale k výraznému zlepšeniu zdravotného stavu nie je dosiahnuté. A potom som prišiel na pomoc brata, ktorý bol zapojený do včelárstvo. Na jeho radu sme sa zišli pri evakuácii medu s propolisom rámov, obloženie s peľom a peľom, zábrusom, medu, všetko dôkladne premiešať, aby sa získala homogénna zmes. Bil som ho na sedadlo kŕčových žíl, nohy zabalené s bavlnenou handričkou, celofán, dať na vlnené ponožky a zaznamenané všetky vreckovku. Po 2 hodinách, odstrániť zábal, umyl nohy najprv s teplou, potom studenou vodou a jemne po dobu ďalších 30 minút, potom ležal, aby vaše nohy odpočinúť.

Cítil som veľkú úľavu. Spokojný s výsledkom, na druhý deň sa rozhodla zopakovať postup. A tak každý deň po dobu 7 dní. Môj vytrvalosť bola korunovaná úspechom: opuchnuté žily skryté, nohy získal normálny vzhľad, prestala bolieť, a úplne sa zotavil ich schopnosť pracovať. Takto mi včelie produkty pomohli odstrániť kŕčové žily.

Teraz vám poviem, ako som sa vysporiadať s pálením záhy. Keď to začne obťažovať ma, okamžite som odtrhnúť 1-2 Caper zlatý fúzy a začať svoj dlhý a opatrne žuvanie, prehĺtanie sliny. Čoskoro pálenie záhy prejde. Môžete ju upokojiť a pomocou hrozienka. K tomu je v prípade pálenia záhy premýva v teplej vode po dobu 8-10 hrozienkami a nejaký čas, aby dôkladne žuť. Pálenie záhy prestať báť.

Aby sa zabránilo skleróza, by mal byť zmiešaný s 25 ml čerstvo vylisované citrónovej šťavy, 50 g medu, 30 ml za studena lisovaný slnečnicový olej a vziať 1 polievková lyžica Zmes ráno nalačno uzavretým pripravené lieky.

Sú liečení pomocou božou.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ako liečiť kŕčové žily na noháchAko liečiť kŕčové žily na nohách
Trombophlebitis a kŕčové žily - aký je v tom rozdiel?Trombophlebitis a kŕčové žily - aký je v tom rozdiel?
Kŕčové žily Príčiny a symptómyKŕčové žily Príčiny a symptómy
Choď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sériiChoď preč, oslepnutia! To vás poháňa k sérii
Mnoho ľudí má splniť, na rôzne témy s nimi komunikovaťMnoho ľudí má splniť, na rôzne témy s nimi komunikovať
CARE Nečakal podkožný roztočov Sama vyhnaťCARE Nečakal podkožný roztočov Sama vyhnať
Otvorená ranaOtvorená rana
Pálenie záhy vziať & Laque; OLED & raquo ;. Tento problém sa bude eliminovaťPálenie záhy vziať & Laque; OLED & raquo ;. Tento problém sa bude eliminovať
Pálenie záhy EAT Millet: Prosím pomoctPálenie záhy EAT Millet: Prosím pomoct
Ako rýchlo vyhnať hepatitídaAko rýchlo vyhnať hepatitída
» » » » Pcheloproduktov varixy budú odstránené, pálenie záhy - C CSS GOLDEN hrozienka uymutsya

© 2011—2018 slo.ungurury.ru