RECEPTY artritídou od známych vedel viac - Na konci, som zažil

Dobrý deň, "Babičko!"

Ešte raz chcem ponúknuť niečo z mojich skúseností.

Vlani v lete som sa opieral o Azovského mora a stretol so starým priateľom. Predtým to bola obmedzená artritídou, a teraz vyzeral úplne zdravý. A to jej pomohlo vyrovnať sa s receptami ochorenie tradičnej medicíny, ktorý zdieľala so mnou. Teraz sa o ne podeliť, ak Boh dá, a že majú niekoho, kto vám pomôže poraziť artritídu. Tak, vyrovnať sa s týmto ochorením, priateľovi zmieša sa 200 ml čerstvej Reďkev šťava, 150 g medu a 100 ml vodky 15 g chloridu sodného, ​​a potom bola zmes pravidelne vtiera do chorých kĺbov. Navyše, jeden v 100 ml lekárskej rozpustí alkohol 50 g gáfru a horčice, samostatne načechral 100 g vaječného bielka, a potom sa pripoja aj zloženie a potom sa vtiera masť pripravené v problémových oblastiach. A vyliečiť.

Výhry v reumatoidnej artritídy a ukladanie solí na mojej tety a strýka pomáhala papradie. Sú varí s vriaca voda zelená rastlín výhonky, takže bohaté infúzie, a keď sa stal znesiteľný horúco, to brať s sedí kúpeľa. Ďalšie strýko a teta spal na matraci plnené listy papradia. Táto jednoduchá liečba im pomohlo vyrovnať sa s vážnymi chorobami.

Môj reumatizmus uložené ďalšie ľudový liek. Aj nalial 0,5 litra vriacej vody, 1,5 šálky drvené korene boky trval vychladnúť, prefiltruje a prvé 3 dni, 3 krát denne vziať 1 polievková lyžica infúziu, a potom sa na zlepšenie jeho pitie 50-60 ml v jednej dávke.

Táto náprava už dlho používa v našej rodine ischemickej choroby srdca. Je nutné mlieť a miešať 6 lyžíc s vrcholom Plody hlohu a byliny Leonurus, naliať zmes 7 šálky vriacej vody, zabaliť dobre a nechať riadu v noci. Potom vypustiť obsah panvice cez tenká, vyžmýkať a piť 1 pohár 3 krát denne. K zlepšeniu chuti môžete pridať vyrobené rovnakým spôsobom infúzie šípky. V žiadnom prípade nie je osladiť. Uložiť do chladničky infúziu.

Vyrovnať sa s pediculosis (vši), by mala byť v zmesi s 300 ml petroleja a 250 ml drevný olej (nižší stupeň panenský olivový olej), a potom každú noc sa zmes aplikovala na hlavu. V dopoludňajších hodinách umyť vlasy s teplou vodou a mydlom dechtu.

Raz som omylom prehltol osa, a zahryzla mojej koreň jazyka. Pre neutralizáciu hmyzie uhryznutie, okamžite som šíri v 150 ml ocot 1 lyžica soľ a každú hodinu začal brať 1 čajovú lyžičku toto riešenie. Vďakabohu, jazyk nie je opuchnuté.

S cieľom zlepšiť chuť k jedlu a ako choleretic prostriedkom prijmem infúzie púpava. Naleje 200 ml vriacej vody 1 lyžica rozdrvil korene rastliny, trval na tom, vychladnúť, filter a piť 1/3 šálky 3-4 krát denne.

-Li strach o ekzém, je nutné v noci brúsiť a Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu púpava a lopúcha korene, sa zmes naleje do smaltované hrnca 0,5 litra studenej vody, variť noc a ráno variť, varí sa po dobu 10 minút na miernom ohni, nechať 20 minút vylúhovať, vysuší, piť pohár 3 krát 0,5 deň, kým sa neuzdraví. Denne pripravovať čerstvý infúzie.

Prajem Vám všetkým zdravie a prosperitu!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ďakujeme všetkým, ktorí zažívajú nadväzujú TRANSFER, ja tiež niečo zdieľaťĎakujeme všetkým, ktorí zažívajú nadväzujú TRANSFER, ja tiež niečo zdieľať
Prsníka ustúpiliPrsníka ustúpili
Zlatá usu podvolili: materské znamienko odstrániť to pomohlo!Zlatá usu podvolili: materské znamienko odstrániť to pomohlo!
Keď ekzém odvážne trieť masť BODYKeď ekzém odvážne trieť masť BODY
MANAGED ekzém prekonať: čím viac nebude trápiť dcéraMANAGED ekzém prekonať: čím viac nebude trápiť dcéra
Dokonca aj môj dedko túto metódu vedel. On a ja som zažilDokonca aj môj dedko túto metódu vedel. On a ja som zažil
Tento spôsob jeho pradedo bol ošetrený. Páči sa mi to veľmi užitočnéTento spôsob jeho pradedo bol ošetrený. Páči sa mi to veľmi užitočné
Tie z lupienky, ekzému trpia na tejto metóde sa nebráni vedieťTie z lupienky, ekzému trpia na tejto metóde sa nebráni vedieť
Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!Ručné práce znova: Opäť som úplne zdravý!
Ale tento liek - od kontrakciíAle tento liek - od kontrakcií
» » » » RECEPTY artritídou od známych vedel viac - Na konci, som zažil

© 2011—2018 slo.ungurury.ru