Často som ísť na záchod. Aké sú príčiny a čo mám robiť?

Veľmi často sa stáva, ľudia trpia skutočnosťou, že príliš často chodia na toaletu a veľký. Tento problém spôsobuje rad negatívnych emócií, čo výrazne komplikuje život a prepojenie s ostatnými. Mnohé z nich sú veľmi hanbí za svoj stav a nemajú odvahu navštíviť lekára, a v skutočnosti to môže byť dosť spôsobiť vážne ochorenie. Táto všeobecná úzkostná porucha vo fyziologických podmienkach, pretože živín z potravy jednoducho nemajú čas, aby sa vstrebáva, čo so sebou nesie nepríjemné následky.

228226

Príčiny častých stolíc

Dôvody často idú na záchod na veľkom môže byť spôsobené mnohými faktormi. ľudské telo - komplexný systém, v ktorom je všetko prepojené a sebemenší porušenie normálne fungovanie môže mať za následok v tých nepredvídaných udalostí, vrátane častého vyprázdňovania.

Jedným z dôvodov tohto stavu môže byť parazitárne infekcie, ktorá môže priniesť významné škody na tele, ťažšie príznaky iných ochorení.

Ďalším dôvodom môže byť dysbióza čriev, sprevádza celý rad zažívacích chorôb  (zápal žalúdka, zápal slinivky brušnej), alebo sa vyvinula v dôsledku črevných infekcií, pri dlhšom používaní antibiotík. Okrem častých defekácii disbióze spôsobuje nadúvanie, nevoľnosť, zápach z úst, alergia na konvenčných produktov.

Dôvodom môže byť jedným z typov syndrómu dráždivého čreva, ktorý v zásade To sa vyvíja ako dôsledok psycho-emočných porúch, a môže sa objaviť v každom veku (ženy sú 2-3 krát vyššia pravdepodobnosť). To je veľmi časté ochorenie, ktoré sa zvyšuje vplyvom stresových faktorov. Okrem častých stolíc sprevádzaných nadúvanie, bolesti a nepohodlie v bruchu, vzhľade hlien v stolici, podváhou.

Ešte viac nepríjemné dôvod - polypóza, sprevádzané častejšia stolica, vzhľad hlienu v ňom postupne čo vedie k vyčerpaniu organizmu a rozvoja anémie.  Najhorší scenár - zhubné ochorenie polypov.

Jedným z dôvodov môže byť psychický stav človeka, provokatívne búšenie srdca vyprázdnenie sa.

Vo všetkých týchto prípadoch je potrebné poradiť sa s lekárom a dôkladné vyšetrovanie, aby zistila skutočnú príčinu poruchy v tráviacom trakte.

Čo robiť? Často som ísť na záchod

Ležal na odporúčanie povrchu - revidovať diétu tým, že odstráni z nej výrobky alebo kombinácie výrobkov, spôsobiť laxatívny účinok, a k používaniu látok, ktoré majú vplyv na upevňovacie (ryža a ryža vodou, jačmeň kaša, hrušky, orechy, granátových jabĺk, bieleho chleba a sušienky, cestoviny).

Keď dysbacteriosis tvorí črevnú flóru laktobacily, propyl vhodné lieky.

Ale hlavná vec - zistiť pravú príčinu tohto stavu, návšteva lekára.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Preto potom, čo sex chorý ísť na záchod?Preto potom, čo sex chorý ísť na záchod?
Prečo vždycky chcete použiť toaletu viac?Prečo vždycky chcete použiť toaletu viac?
Prečo zranený počas menštruácie ísť na záchod?Prečo zranený počas menštruácie ísť na záchod?
Vyrážky v slabine u mužov príčinyVyrážky v slabine u mužov príčiny
Čo robiť s prejedaním a hmotnosťou v žalúdkuČo robiť s prejedaním a hmotnosťou v žalúdku
Príčiny a liečba častého močeniaPríčiny a liečba častého močenia
Úzkostné poruchy príznaky, liečba, prečo tam je úzkostná porucha?Úzkostné poruchy príznaky, liečba, prečo tam je úzkostná porucha?
Kachexia - liečba, príznaky, výlety, príčinyKachexia - liečba, príznaky, výlety, príčiny
Hormonálna zlyhanie: príčiny, následkyHormonálna zlyhanie: príčiny, následky
Inkontinencia moču u žien, drogy - drogyInkontinencia moču u žien, drogy - drogy
» » » » Často som ísť na záchod. Aké sú príčiny a čo mám robiť?

© 2011—2018 slo.ungurury.ru