Povedzte nám viac vedieť všetko ako komprimuje s masťou kŕčové žily odstránené

Dobrý deň, "Babičko!" Chcem hovoriť podrobne o svojej liečbe varikoza.Dolgo trpí kŕčovými žilami. Zvlášť veľmi zapálené žily na jar. Čo by som použil masti, ale nič nepomáhalo. Trochu upokojiť ochorenie dovolené orgovány kvitnúce v purpuru. V dopoludňajších hodinách trhá jeho listy, premyje vodou a ležal v tieni, takže sa večer trochu vädnúcich. Pred spaním otrel listy choré žily, zhrnula srdečne a celú noc neodstránili obklad. Po 4-5 takýchto postupov nočné zápal znížil, a ja som mohol pracovať na ogorode.Potom niekto navrhol, že je to užitočné v tejto choroby používať muškát, pretože posilňuje cievy. Každý deň po dobu jedného roka jedla svoju malú kusochku.Tak a bojoval s kŕčovými žilami, kým som čítal v "babička" na masti Valentina Seymovoy. Potom sa naleje do skloviny miska sklo rastlinného oleja, hodil kus čistý, bez nečistôt, žltý vosk veľkosti škatuľky od zápaliek a dať riad na malom ohni, vosk roztaví. Od pre-vareného žĺtka vyradené, znížiť na polovicu, a to rozdrví vidličku na tanier. Potom sa rozdrví žĺtok sa prstíky a hodil misu vriaceho oleja vo vosku. Pridá sa postupne, ale v čase, keď bol vypočutý zmes bolesti chrbta varu. To je nevyhnutným predpokladom. S prvými omrvinky obsah vaječného žĺtka sa začne pena. Potom zdvihne misku s látkou, ktorá sa koná vždy v ruke a vyčistené na pokrmy z tepla na chvíľu, takže jej obsah perebushevalo. V tomto okamihu, to pokračovalo neustále miešať. A rovnako tak dvakrát alebo trikrát. Keď bola pripravená masť, filtrovať to cez nylonovú tylu, zložené tak, aby vosk rozmarné a gáza nie je nutné, a potom sa plní s masťou sklenenej nádoby a umiestni sa do chladničky pre skladovanie. Tak masť uložené do desiatich mesyatsev.Snachala uložené jej tenké a hrubé niekedy choré žily, pokryté gázou a potom celofán, potom zamatyvat noha biela kartoun, a horné výstužné obväz. Takéto balíky robiť každý deň. Išiel som s nimi po celý čas, meniace sa ráno a večer pre svieži. Rovnaký gáza použitý niekoľkokrát. Takže som bol ošetrený štyri alebo päť mesiacov. Kŕčové výrazne znížila. Potom som začal aplikovať masť na celej dĺžke žily. Bandážovanie noha s gázou, potom pergamenu, elastické ovínadlo, a potom sa pripevní neobvyklé. S takým obklad len som sa od rána do večera. Vo večerných hodinách sa odstráni a zvyšok sa premyje mimo masť studenou vodou a mydlom. Prečo zima? Áno, pretože mám každý večer, nechýba ani jediný deň, som naliať. Veľmi užitočný postup, ale tí, ktorí pili alkohol, zalejeme nelzya.Vot to je moja skúsenosť. Nasledovať ho a byť trpezliví, vyhrať varixov.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Diéta kŕčových žílDiéta kŕčových žíl
Ako jesť kŕčových žílAko jesť kŕčových žíl
Málo mobilný životný štýl so sebou nesie kŕčovými žilamiMálo mobilný životný štýl so sebou nesie kŕčovými žilami
Liečba kŕčových žíl tradičných metódLiečba kŕčových žíl tradičných metód
Ako sa k liečbe kŕčových žíl ľudových prostriedkov?Ako sa k liečbe kŕčových žíl ľudových prostriedkov?
Hirudotherapy s kŕčovými žilami a ďalšími chorobamiHirudotherapy s kŕčovými žilami a ďalšími chorobami
Jablčný ocot kŕčových nôh: ľudové lieky a názorov o nichJablčný ocot kŕčových nôh: ľudové lieky a názorov o nich
Voňavé orgován moc ďakujem! Tromboflebitída nohy sámVoňavé orgován moc ďakujem! Tromboflebitída nohy sám
-Li kŕčové žily starosti, tu je to, čo bude-Li kŕčové žily starosti, tu je to, čo bude
Trombophlebitis a kŕčové žily? ZAYMOMSYA IMI vážneTrombophlebitis a kŕčové žily? ZAYMOMSYA IMI vážne
» » » » Povedzte nám viac vedieť všetko ako komprimuje s masťou kŕčové žily odstránené

© 2011—2018 slo.ungurury.ru