Na základe vlastnej skúsenosti, trvať - ​​z bronchitída Child Protect

Dobrý deň, moja drahá, "Babičko!" Noviny číslo 49 (300), 6. decembra 2005 Larisa Alekseevna Kalashnik z Charkova oblasť požiadaný o radu na liečbu jej päťročnej vnučke, ktorá takmer rok a kašľa veľmi často choré s bronchitídou. Žiadne drogy a výlety k moru to nepomôže. Po prečítaní tejto žiadosti, najprv by som chcel poslať ich rady priamo na miesto určenia, ale potom som si myslel, že môže pomôcť niekomu inému a napísal list, aby ju gazetu.Esli naozaj bronchitída, potom ste možno príliš Kuta jej vnučka. To je omyl mnoho mamičky vedia z mojej vlastnej. Bol som zrazu doktor povedal, že je nutné sa obliekať dieťa, rovnako ako samotné šaty, alebo je dieťa ťažko poteet.Obychno po mamička kúpaní dá svoje dieťa v pyžame, ale stále flanel, a v prípade, že v zime je všetko a teplého deka zábaly. To je zle. Dieťa a zahreje ako dip, že je to veľmi horúci v tejto posteli, on potí ťažko a samozrejme, je opísaný. Hniezdenia a obrátil sa na bok, okamžite sa dostane za studena, ako pyžamo mokré potem začne ochladzovať, a stáva sa chladný dotykom na zadnej strane dieťaťa je chlad. Z tohto dôvodu, a to doslova jeden deň dieťa začne kašľať. A to sa opakuje po každom kupaniya.Ne moc opotrebenie a dieťa na prechádzku. Dospelých Američanov, zdá sa, že je vonku zima, ale my sa nepohybuje ako deti. Sme sedí alebo stojí, a dieťa beží. A ukázalo sa, že sa potí, potom sa ochladí a za studena. Preto dieťa nosiť ľahko a neustále kontroluje, či je to mokré oblečenie. V prípade, že dieťa je potenie, mali by ste okamžite prezliecť ho, alebo, ak to nie je možné, dať tričko pod nosom suchý platok.Po bytového dieťa by malo ísť naboso alebo v ponožkách. Bude to akási kalenie prostudy.Kto niečo vziať svoj pokyn k právd. Ale ja už má druhé dieťa, ona bola v poriadku, až do jednej noci, keď videl, že jeho syn bol objavený, nie je priblížil a dotkol sa chrbtom (ležal na boku). V dôsledku toho zistili, studené a vlhké pyžamo. Až potom som si uvedomil, prečo sa dieťa po každom kúpaní chorých s bronchitídou. Po tom som začal dodržiavať všetky vyššie uvedené odporúčania. Syn prestal bolet.Eti tipy vám pomôžu v prípade, že dieťa skutočne vychladne, ale tam môže byť ďalšou príčinou kašľa. Záchvaty zápale priedušiek môžu spôsobiť alergie, sú k dispozícii vo vašom byte. Môžu to byť domáci prach, zvyšky deky, oblečenie, kobercov, perie, perie, vlna, zvieratá, krmivo pre ryby a mnoho ďalšieho. Môže spôsobiť kašeľ a potravinárskej allergeny.Poetomu primárne doporučujeme navštíviť alergológa, ktorý bude robiť vzorku, identifikovať alergén a predpísať vhodnú lechenie.Moemu syna príliš dlho diagnostikovaná - bronchitída s astmatickým zložkou. Výsledkom je, že dieťa vyvinula alergickej astmy. A potom sme boli poslaní len k alergológa. On vymenoval jeho syna liek "Intal". To ho zachránil od allergii.A než je nutná návšteva lekára, aby sa odstránili z detskej izby všetky koberce, posteľné všetky prikrývky a vankúše. Každodenné veci vytrepať prach, vytvára mokré čistenie, nenosia pletené vlnené odevy. Budú musieť rozlúčiť s domácimi miláčikmi, ak sú dostupné vo vašej domácnosti. Vyhnite sa tiež z dieťaťa strava ovocia červenej a oranžovej tsveta.Uverena, že po mojej rady, budete čoskoro liečiť jeho vnučka, drahá Larisa Alekseevna.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Prvý walking s novorodencamiPrvý walking s novorodencami
Ktorý nám priniesol darčeky - Santa Claus ... alebo rodičia?Ktorý nám priniesol darčeky - Santa Claus ... alebo rodičia?
Na liečbu neplodnosti, a to nielen o tom - že detský smiech vypĺňa domuNa liečbu neplodnosti, a to nielen o tom - že detský smiech vypĺňa domu
Vnučka a pravnuk nechtík píla ma niesolVnučka a pravnuk nechtík píla ma niesol
V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!V & Laque; babička & raquo; hľadal radu: noviny pomohla žene!
Otrel som na zem, aby sa zbavil zbavenieOtrel som na zem, aby sa zbavil zbavenie
Pohyb je považovaný srdcové choroby. Väčšina ochorení Teach túto lekciu!Pohyb je považovaný srdcové choroby. Väčšina ochorení Teach túto lekciu!
Goni gangréna od tela!Goni gangréna od tela!
Prikrývka spaseniePrikrývka spasenie
Nádory nieNádory nie
» » » » Na základe vlastnej skúsenosti, trvať - ​​z bronchitída Child Protect

© 2011—2018 slo.ungurury.ru