O jeho krvou úzkostných ľuďom: v suchu život nebude

Dobrý deň, drahý "Babičko!" Všimnite si, že veľa ľudí, sú požiadaní, aby zdieľať tradičné metódy liečenia porúch krvi. Táto téma bude venovaný mojej statya.U každý človek má svoj vlastný krv tvoriaci typ nášho myslenia, charakter a predispozície k ochoreniu. S vekom, zmenami zloženia krvi, čo vedie k rôznym zmenám v tele. Ovplyvňovať zloženie krvi strava, klíma a dokonca aj stať, rozhodol som sa urobiť podrobnú analýzu krvi dushi.V v decembri minulého roka. Výsledky ukázali, že majú nízku hladinu hemoglobínu (približne 80 jednotiek). Doktor chcel menovať lieky, ale ja som odmietol, citovať skutočnosť, že teraz funkciu, čo môže byť spojené s ním. Potom zahrnúť do svojho jedálnička mäso, vajcia, tvaroh a kyslou smotanou, sušené ovocie, začal jesť viac rôznych šalátov, štiav, jesť petržlen, mlieko, ryby, med, aj keď o mesiac neskôr znova zložil krvný test, hemoglobín bol takmer 120 jednotiek , Moja dcéra tomu neveril. Ona jednoducho nesedel v mojej hlave, že bez použitia akýchkoľvek liekov, takže sa zmenili parametre hemoglobínu. Povedala: "Takže ste urobil zle analýzu." Samozrejme, že som sa presvedčiť dcéru, aj keď vedela, že krvný test na hemoglobín bolo vykonané správne, pretože som dal krv na klinike a v platenej ochorení laboratory.All krvi je veľmi závažné a liečba ich dlhý a vyžaduje trpezlivosť od pacienta, veľká sila vôle a ducha. Najdôležitejšia vec - neprepadajte panike a pevne veríme, že budete vyhrávať bolezn.Pri krvných ochorení sa odporúča ráno a večer pred jedlom, aby sa 1 polievková lyžica citrónová kôra tinktúra 960 alkohol, zriedi v polovici pohára vody. Lemon šupky veľa vitamínu P, čo prispieva k posilneniu cievnych stien. Tento vitamín sa nachádza v čiernych ríbezlí a čiernej hrozno v petržlenovou vňaťou a pohánky. Je doporučené medzi jedlami piť odvar z ľanového semienka semeni.V okamihu nás aj v zahraničí, spôsob liečenia chorôb krvného šťavy pečene a sleziny. Odporúča sa, aby sa nielen v rozpore s krvi-tvoriť orgány, ale aj pre všetky druhy rakoviny. Pre výrobu džúsu je potrebné vziať v ústach malé kúsky čerstvého pečene alebo sleziny a cicajú ich krv. Zvyšná drť je určite vypľuť. Obed sa odporúča piť 1/2 šálky suchého červeného vina.V procesu prekrvenie spolupracuje so všetkými ľudskými subjektmi, a preto je potrebné pravidelne odstraňovať, a to nielen ona, ale aj do všetkých orgánov. Jediným spôsobom, ako dosiahnuť prospešný účinok pri liečení poruchy krvi. Pre vymazanie obličky, je nutné brúsiť a miešať 6 g bylinu Hypericum, praslička 15 g, 10 g žihľavy, 8 g krídlatka, potom štipka zmes naliať pohár teplej vody a napätia po 10 minútach. Zostávajúce surový materiál sa umiestni do skloviny misky, zalejeme 2 šálky horúcej vody, priviesť k varu, variť po dobu 10 minút, filtruje sa a potom sa zmieša s infúznou vývaru. Technológia nemôže zmeniť varenia. Prijať za studena 0,5 sklenenou ráno pred raňajkami, pred obedom, a večer pred spaním počas 3 týždňov. Po dvoch, trojtýždňové prestávke sa samozrejme môže byť povtorit.Pri krvné ochorenie, je potrebné, aby sa denná 1 / 2-1 pohár čerstvého džúsu zmesi. Mince 300 g repnej okopaniny, 100 g mrkvy a zeleru, 30 g reďkovky, veľkosti zemiakov strednej a stlačte hmoty cez zložený z 3-4 vrstvy gázy šťavy. Vezmite malé dúškami, pomaly, najprv držal rtu.V prestávkach medzi jedlami šťava sa odporúča, aby sa studenou vývar šalvia. To by malo byť 1-2 lyžičky šalvia pridá 0,5 litra vriacej vody, varí po dobu 3 minút, ochladí sa, filtruje sa a piť zhelaniyu.Vse nálevy a bez sahara.Pri anémia (anémia) a krvácanie použité žihľavy. Naliať pohár vriacej vody 1 polievková lyžica suchých práškových listov rastliny, trvajú na tom, 1:00 do uzavretej nádoby, filtra a vziať 1 polievková lyžica 3 krát denne po dobu pol hodiny pred jedlom. Môžete zbierať mladé listy a kvety z žihľavy, plákanie, mleté ​​mäso, vytlačte šťavu cez tenká hmotnosti a piť 1 polievkovú lyžicu 3 krát denne po jedle. Uložených viac ako tri sutok.Dlya zvýšiť krvný leukocyty muštu sklenené suroviny ovos naleje do smaltované hrnca 0,5 litra mlieka, variť, varí sa po dobu 20 minút do chladničky, napätie a piť bez mery.Mnogim známe, že sa 10% roztok soľ má dobré vlastnosti pohlcujúce a, v závislosti na mieste aplikácie, vytiahne kvapalinu z tkaniva na seba, a tým k uvoľneniu celého zo trosky, odstránenie preťaženia v tkanivách a orgánoch tela. Krvné ochorenie, ale každý deň cez noc nosiť bavlnenú spodnú bielizeň nasiaknuté v zahrievaný na 600 ° C fyziologickým roztokom, a na vrchole dať na ďalšie 2 sady posteľnej bielizne a potom ísť do postele. Jedná sa o veľmi účinný postup. Vyberte bielizeň najneskôr 3-5 hodín. Navlhčite ho v roztoku, vyžmýkajte ľahko, a potom rýchlo nasadiť. Po každom postupe, bielizeň na pranie. Soľ by nemali byť skladované v ňom. Roztok by mal byť presne 10% (I sa na 200 ml vody, 2 lyžičky soli) .Pomogaet vyrovnať s ochorením krvného obehu a požiadať o pomoc a Martyr wonderworker voinu.Tropar-John, Tone 8: Bliss rád evanjelium , božsky múdry John, čistota srdca hast cťou. Preto zhonu tohto sveta ignoroval, vrhol zrelý si Boh splodil tebe oslávil zázraky pri hojení postihnutú rozdiel. Preto sme Nože Pýtajte sa Kristus Pán nejaké ťažkosti zbaviť kráľovstvo a prijímanie Nebesnogo.Kondak, Tone 6: zbožný vojak Krista, pobedivshago nepriateľov dushevnyya a telesnyya bogomudrenno, mučeník John dostodolzhno presne chvála, chudodeystvuya bo, výdatné liečenie trpia Lyuda a modlí k Pánu Bohu všetkých ziel uložiť pravovernyya.Molitva: Oh, veľký mučeník Krista Jána, verní poborniche nepriatelia progonitelyu Obidimo a obhajcu. Vyslyš nás v čase ťažkostí a skorbeh modliť k tebe, ako keď vám dané z Božej milosti Býšť pechalnyya potešení, nemohúci pomogat, nepovinnyya od naprasnyya izbavlyati smrti, a pre všetky zla trpiacich modlia. Budi DRC a zasadzujeme silný a vôbec vidimyya nevidimyya našim nepriateľom, áno Ty tvojej pomoci a poborstvom z nás, aby zahanbil, všetci yavlyayuschii nás hnevá. Modlite sa k Pánovi, Raciti nás hriešnikov a otrokmi nedostoynyya Jeho poluchiti Him nevysloviteľný dobré, a pripravila pre nich milujúci nech utrpenie, posvätný Trojica Božia, vždycky teraz i vždycky, a až veky vekov. Amin.Uveryayu ste dobrí ľudia, že po mojej odporúčania, úprimne verili v Pána, a obrátil sa Chudotvortsa Ioanna k nemu, žiadať o uzdravenie, budete zvládnuť nutne krvné choroby. Úprimne želám všetko.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Zvýšená hemoglobínZvýšená hemoglobín
Ako zvýšiť hladinu hemoglobínu v krviAko zvýšiť hladinu hemoglobínu v krvi
Hemoglobín liečba ľudových opravnéHemoglobín liečba ľudových opravné
Aké potraviny zvýšiť hladinuAké potraviny zvýšiť hladinu
Vysoký hemoglobín, príčiny, čo robiťVysoký hemoglobín, príčiny, čo robiť
Nízku hladinu hemoglobínu alebo anémiaNízku hladinu hemoglobínu alebo anémia
Ako zvýšiť nízku hladinu hemoglobínu o dieťaAko zvýšiť nízku hladinu hemoglobínu o dieťa
Recept na zvýšenie hemoglobínu od terapeutaRecept na zvýšenie hemoglobínu od terapeuta
Roľníckej-roots pomôže odstrániť myómy, a zase som bol schopný stať sa matkouRoľníckej-roots pomôže odstrániť myómy, a zase som bol schopný stať sa matkou
Žiť dlho, alebo nie - rozhodnúť sami. Správna voľba, ľudia za vamiŽiť dlho, alebo nie - rozhodnúť sami. Správna voľba, ľudia za vami
» » » » O jeho krvou úzkostných ľuďom: v suchu život nebude

© 2011—2018 slo.ungurury.ru