Čas obnoviť po srdcovom infarkte

V tele každého človeka sú vyrábané veľmi škodlivých látok - voľných radikálov. Vyskytujú sa v dôsledku prítomnosti chlóru vo vode. Aby sa tieto látky z ľudského tela, ako aj k zlepšeniu zdravotného stavu po chorôb, najmä srdcový záchvat, treba každý deň počas raňajok jesť jednou z potravín, ktoré som nižšie uvedenom zozname: 6-7sht. gnetennogo slivky, hrozienka 30 g, 1/2 šálky čučoriedky 1/2 šálky ríbezle, oranžového, jablko, červená repa, strúhaný na jemnom strúhadle a zastrčený slnečnicový olej, soľ, cibuľa a cesnak. Ak sa budete riadiť moju radu, potom vaše telo sa zotaví a bude zbaviť sa škodlivých látok.

Pre posilnenie srdcového svalu pomocou tohto receptu: 200 g sušených marhúľ (sušené marhule, sušené marhule), 200 g čierne hrozienok podlhovastý, jeden kompletný s jadrami sklíčko vlašských orechov, jeden veľký citrón (horké), spolu s kôrou. To všetko mince, dobre premiešajte, nalejeme med mája (prírodný, nie kandizované) - 325 g (majonézy JAR). Celú zmes znovu zložené do litrovú pohári a uložte na chladnom mieste, ale nie v chladničke. V dopoludňajších hodinách 30 minút pred raňajkami zjesť jednu polievkovú lyžicu tejto zmesi. Ja to isté pred obedom a večerou. Aj keď ste v oslabenom stave je potrebné neustále piť, v tomto poradí. Po 3 mesiacoch môžu zúčastniť tejto dvakrát denne - ráno a večer. Je veľmi dobre posilňuje srdcový sval, cievy, dáva človeku energiu a vitalitu.

môj angína 43 rokov, vzal som veľa liekov a neskôr začal používať túto štruktúru s 50 rokov a ešte - teraz mi 76 rokov. Niekedy srdce bolí, ale to nie je vôbec to, čo som trpela predtým.

V noci, beriem "Corvalol" 50 kvapiek. Zmes, ktorá som povedal, súhlasím stále s prestávkami 5-7 dní. V dopoludňajších hodinách, 5-7 minút robiť dychové cvičenia, čo je tiež veľmi užitočné pri mojej chorobe.

Recept varenie biostimulátorom pre omladenie

1. Slamienka (kvetiny) - 100 g;

2. obličiek breza - 100 g;

3. bylinného Hypericum - 100 g;

4. harmančeka (kvetiny) - 100 g;

5. Jahoda Leaf - 100g

Všetky komponenty v mlynček na mäso mlieť, miešať a dať do pohára, zatvorte veko. Vo večerných hodinách, vziať 1 polievková lyžica a táto zmes sa pridá 0,5 litra vriacej vody po dobu 20 minút, filtruje sa cez tkaniva (nie cez tenká) ľahko stlačiť. Nápoj jednej sklenené infúziu vo forme tepla, v ňom sa rozpustí 1 lyžička med. Po prijatí tohto balzam nie jesť alebo piť!

Zvyšok Ráno ohrev (jedna šálka) a piť nalačno, a rozpustí sa v 1 lyžička med. Raňajky do jednej hodiny. Priebeh liečby - až do úplného dokončenia všetkých súčastí tejto kolekcie. Druhý kurz 5 rokov. Tento recept je odporúčané, aby sa ľudia, ktorí majú malé ochranné funkcie organizmu, starnutie organizmu, keď je prenesený kardiovaskulárnych ochorení. Droga zlepšuje metabolizmus, čistí telo tuku a cholesterolu vkladov. Odporúča sa pre prevenciu aterosklerózy, infarktu, vysokého krvného tlaku. V dôsledku užívania tohto lieku zmizne šum v ušiach a hlavy, závraty a omladzuje celé telo. Na rozdiel od užívania liekov chorým alebo zotavuje po ochoreniach človek musí veriť v Boha.

Chcem veriť tomu, čo hovorím, pretože som žil v tomto svete má mnoho, various'd videl vo svojom živote, prešli veľa, dokonca aj záber. Ale zdá sa, že to zapáčilo sa Bohu, že som prežil, a on mi ušetril - guľka hit ďalšie upustil, "jesť na mňa, a tak som stále nažive

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Jesť sušené marhule je dobré pre zdravieJesť sušené marhule je dobré pre zdravie
Výhody sušených marhúľ pre ľudské zdravieVýhody sušených marhúľ pre ľudské zdravie
Sušené ovocie pre zdravie človekaSušené ovocie pre zdravie človeka
Výhody sušených marhúľ na chudnutieVýhody sušených marhúľ na chudnutie
Úloha sušeného ovocia pri znižovaní hmotnostiÚloha sušeného ovocia pri znižovaní hmotnosti
Liečbe kardiovaskulárnych ochorení citrónaLiečbe kardiovaskulárnych ochorení citróna
Slivky DietSlivky Diet
Užitočné nízkokalorické cukrovinkyUžitočné nízkokalorické cukrovinky
Misky s orechmi: šalát receptyMisky s orechmi: šalát recepty
Sušené marhule: užitočné vlastnosti, výhody a poškodzujeSušené marhule: užitočné vlastnosti, výhody a poškodzuje
» » Čas obnoviť po srdcovom infarkte

© 2011—2018 slo.ungurury.ru