Plody Goji: Poloha pri chudnutí. Recepty na ovocie

Plody Goji - známy diétny produkt. V Rusku, táto rastlina je lepšie známy ako Lycium barbarom. Okrem toho bobule sú v skupine "bobule", ale na rozdiel od väčšiny z nich, nie sú jedovaté. Vzhľadom k veľkému množstvu užitočných vlastností, ktoré sú ocenené zástanca zdravej výživy a alternatívnej medicíny, športovci a dievčat Weight Watchers.

Recenzia čaju s Goji bobule, na internete

  • Alisa, 32 rokov: Piť čaj s plodmi goji za posledné 2 mesiace. Počas tejto doby sa môj stav výrazne zlepšil: A stalo sa menej nervózny a dobre spať, cítim príval energie, som stratil 7 kg. Radím všetkým, aby piť čaj z bobúľ normalizovať zdravotný stav a zabrániť rozvoju ochorenia.
  • Irina, 27 rokov: kúpili ovocie vo veľkom v tibetskej obchode: boli s bielym povlakom a čaj sa ukázalo, nie je chutné. Vzhľadom k tomu, objednávanie kustovnica v špecializovanom internetovom obchode. Tea varíme na lekársky predpis: v pohári vody naliať niekoľko bobule s vriacou vodou, pridáme štipku škorice, mäty a ríbezlí, 1 lyžička .. citrónovej šťavy a medu. Tea dáva veľmi aromatická.
  • Julie, 23 rokov: Som veľký fanúšik bobule čajov, tak som sa rozhodol to skúsiť a kustovnice. Pijem namiesto tento nápoj pravidelne čaj. Pridajte náhrada cukru miesto medu. Páči sa mi jeho chuť a liečivé vlastnosti. Aj trpí cukrovkou od detstva, a to čaj pomáha bojovať proti nadváhe a kontroly hladiny cukru v krvi.
  • Albina, 27 rokov: Už od detstva som trpia nízkou imunitou. Nedávno som objavil recept na báječný čaj s plodmi goji. Aj piť každý deň za posledných šesť mesiacov. Začal som sa cítiť oveľa lepšie, menej choré a dobre spať. Milujem čaj, ale v poslednej dobe začal všímať vyrážky na tele. Možno, že z prebytku plodov.
  • Daria, 25 rokov: od narodenia dieťaťa sa snažia normalizovať metabolizmus a stratiť pár kíl navyše. Začal som piť čaj s kustovnice, fitness a správna strava. Goji pomohol priviesť výrobky z rozpadu tela znižovať hladinu cholesterolu v krvi a schudnúť. Niekedy pridám v čaji s goji bobúľ, etc: .. Maliny, šípky, ríbezle. Ukazuje sa, veľmi chutné a zdravé.

bobuleju: Tibetské ľudovej recepty

Jesť kustovnice môžu nielen čerstvé a sušené forme, ale tiež pripraviť ich do rôznych pokrmov a nápojov.

Čaj s plodmi goji

Čaj s plodmi goji

zloženie:

  1. Sušené jahody - 1 polievková lyžica. l.
  2. Voda - 300 ml
  3. Med - 1 lyžička ..

Príprava:

  • Opláchnite pod tečúcou vodou ovocie, nalejte ich do kanvičky a zalejeme horúcou vodou.
  • Nechať variť po dobu 20 minút, potom pridajte med.
  • Piť čaj v podobe tepla, a zapečatil plody môžu byť konzumované.
  • Môžete si pripraviť tento infúzie čierneho alebo zeleného čaju.
  • To je užitočné pridať do hotového nápoja citrónovej šťavy, zázvor.

Smoothies s plodmi goji

Smoothies s plodmi goji

zloženie:

  1. Nízkotučný jogurt - 300ml
  2. Goji bobule - 4 lyžice. l.
  3. Banana - 1,5 pc.
  4. Jahody - 5 ks.

Príprava:

  • Olúpať banán olúpeme a nakrájame na niekoľko kusov.
  • Umyte jahody a kustovnice pod tečúcou vodou.
  • Zmiešajte všetky ingrediencie v mixéri, vyplniť kefír a porazil po dobu 1 minúty.
  • Smoothies sa odporúča, aby sa na raňajky alebo v priebehu občerstvenia.

Tinktúra s plodmi goji

Tinktúra s plodmi goji

zloženie:

  1. Bobule kustovnica - 100 g
  2. Voda - 300 ml
  3. Klinček - 7 ks.
  4. Lekáreň rozmarínu - 1 lyžička ..
  5. citrónová kôra
  6. Čerstvé listy medovky

Príprava:

  • Naliať vodu v panvici, dať na oheň a priveďte do varu. Umyť goji bobule, medovka listy a citrón. Keď príde vody do varu do kastróla, pridáme všetky ingrediencie, kryt a vypnite zdroj tepla. Nechajte vylúhovať po dobu 10 minút. Toto nastavenie možno použiť namiesto alebo balzam.
  • Pôsobí ako sedatívum a normalizuje spánok. Namiesto toho, klinček, môžete pridať šalvia, tymián, harmanček, a všetky ostatné. Byliny. Okrem toho si môžete dať v nápoji trochu medu alebo cukru.

Čokoládové brownies s plodmi goji

Čokoládové brownies s plodmi goji

zloženie:

  1. Vajcia - 4 ks.
  2. Čokoláda - 200g
  3. Cukor - 100 g
  4. Maslo - 120 g
  5. Múky - 100 g
  6. Orechy - 120 g
  7. Kvasinky - 50 g
  8. Bobule kustovnica - 70 g
  9. Mandľový - 50 g

Príprava:

  • V dvojité kotla, alebo vo vodnom kúpeli rozpustíme čokoládu a maslo. Mass dobre premiešajte. Rozšľaháme vajcia s cukrom, pridáme preosiatu múku, goji bobule, droždie a nasekané orechy.
  • Všetko dôkladne premiešajte, pridajte do zmesi rozpustenej čokolády a masla. Opäť sa premieša.
  • Predhrejte rúru na 180 stupňov, umiestnite cesto v tvare namazať maslom. V hornej časti cesta posypeme nasekanými mandľami. Piecť 40 min sušienky.
  • Tento koláč je tuk s vysokým obsahom kalórií a výživné. Šotek kompozícia obsahuje mastné kyseliny, vitamíny A, B1 a D, ako aj horčíka. Tento dezert môže byť použitý aj pri diéte a ako súčasť vyváženej stravy.

Pozri tiež:

Plody Goji - úžasný produkt! Z nich vie variť dusené ovocie, čaje, ovocné nápoje, pridané do jedla a dezerty. Pri nákupe bobule musia byť veľmi opatrní, aby si kúpiť falošný. Pre kustovnice môže vydať "vlčí bobule", ktoré sú nebezpečné pre zdravie!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Dráč chudnutie. Zloženie užitočné vlastnosti a aplikácie dráč chudnutieDráč chudnutie. Zloženie užitočné vlastnosti a aplikácie dráč chudnutie
Goji bobule na chudnutie. Prečo goji pomôže schudnúť?Goji bobule na chudnutie. Prečo goji pomôže schudnúť?
Užitočné vlastnosti brusnice bobuleUžitočné vlastnosti brusnice bobule
Bobule, zelenina, ovocie - zdravé produktyBobule, zelenina, ovocie - zdravé produkty
Bobule sú jedlé a nejedlé v popise lesnejBobule sú jedlé a nejedlé v popise lesnej
Goji - tibetský dráč. Zloženie. Vlastnosti. Recepty. kontraindikácieGoji - tibetský dráč. Zloženie. Vlastnosti. Recepty. kontraindikácie
Goji Shambhala - tibetský dráč: o pestovaníGoji Shambhala - tibetský dráč: o pestovaní
Superfudy z RuskaSuperfudy z Ruska
Ako používať goji bobule?Ako používať goji bobule?
Plody Goji: použitie a užitočné vlastnosti. Zloženie a kalorický obsah kustovnicePlody Goji: použitie a užitočné vlastnosti. Zloženie a kalorický obsah kustovnice
» » » Plody Goji: Poloha pri chudnutí. Recepty na ovocie

© 2011—2018 slo.ungurury.ru