Citron diéta: 5 kg do 2 dní! Recenzia redukčnú diétu citrónovou

Nadváha - problém, ktorým čelí mnoho žien. K dispozícii je dostatočné množstvo stravy, ktoré riešia tento problém. Ale tam je technika, ktorá nevyžaduje od vás kompletnú zmenu stravy, tiež nemusí zaťažovať sami vykonávať. Tento citrón diéta, na ktorom sedí Beyonce, keď nevyhnutne potrebuje, aby postavu v poriadku.

Citrónová zázrak strava: Vlastnosti

Užitočné vlastnosti citrónu známy po dlhú kyseliny davno.Limonnaya v ňom obsiahnuté, umožní uspokojiť hlad, vyčistiť telo toxínov, rovnako ako zbaviť sa celulitídy. Citrón diéta je dokonale čistí črevá, spaľuje sacharidy a zabraňuje hromadeniu tuku a škodlivého holesterina.Za týmto spôsobom, to je klasifikovaný ako najpopulárnejších diétnych programov. Stojí za zmienku, že voda s citrónom na chudnutie nie je pre každého.

Citrón možnosti diéta nie je núdza. Po prvé, môžete zažiť metodiku, určený pre 2 dni testovať reakciu organizmu na citróny a ich ochotu používať citrusov.

Citron diéta: 5 kg do 2 dní!

  1. Na prvý deň v strave by mal piť citrónovou vodou, nízkotučný jogurt a jesť čerstvé ovocie. Citrónová voda sa môže pripraviť dostatočne nasýtený tým, že ho v 1 polievková lyžica. 1 citrón vlažnej vody. Ak chcete, nealkoholický nápoj, šťava riedená 1. citrón v 1 litri vody.
  2. Na druhý deň diéta, môžete spestriť svoju ponuku ovsené vločky. Zápar ju s vriacou vodou, pridajte trochu citrónovej šťavy a jablká. Okrem toho, jogurt môže piť, ale nie mastný. Ak chcete výsledok, jesť pečené jablká a piť citrónovou vodou dňa tretieho.

Tam je ďalší strava, určená pre 2 dni. Za celú dobu diéty, budete musieť piť na raňajky, obed a večeru špeciálne pripravený nápoj. Skladá sa z medu, citrónu a červenou paprikou. V 1. st. čistú vodu, pridáme 2 lyžice medu, 2 lyžice čerstvej citrónovej šťavy a štipkou červenej kajenské korenie. Zamiešajte a pitie 6-krát denne. Medzi intervaly piť limonádu piť vodu, a 1 krát - čistení alebo preháňadlo čaj.

Opakujte citrón strava môže byť nie viac ako 3 krát ročne. Počas tohto obdobia sa odporúča stráviť dni v pokoji: je možné načítať fyzickej alebo duševnej práce, aby nedošlo k prepracovanie.

Lemon stravy na chudnutie: Použitie

Citron diéta: 5 kg do 2 dní!

  • Prevenciu diabetes mellitus, ako citrón posilňuje cievy a vedie k Norm metabolizmu v tele;
  • Lemon je bohatá na vitamín C. Udržiavanie diétu citrónovou diétu, môžete posilniť svoj imunitný systém a prispievajú k vstrebávaniu vápnika v tele;
  • Lemon strava pomáha nielen schudnúť, ale tiež odstúpiť toxíny a toxíny z tela;
  • Citróny zníženie hladu a zníženie chuti do jedla;
  • Citrónová šťava pomáha zlepšiť pleť a kožné ochorenia vo všeobecnosti;
  • Dobrý výsledok v krátkej dobe;
  • Ekonomika - citróny sú ľahko dostať v každom obchode, v rovnakom čase, cena je prijateľná.

Avšak, tam sú kontraindikáciou k tomuto postupu:

Citrón strava nemôže riadiť ľudí, ktorí trpia choroby zažívacieho ústrojenstva, rovnako ako vysokú kyslosť žalúdka. To je kontraindikovaný pre pálenie záhy a alergiou na citrusové plody, rovnako ako ochorenie obličiek.

Po opustení strava nasledovať mierny diétu, aby sa zabránilo problémom s tráviacim traktom.V každom prípade pred takým radikálnym spôsobom, ako schudnúť, je vhodné poradiť sa s lekárom a prejsť všetky potrebné testy.

Citron diéta: recenzia

Citron diéta: 5 kg do 2 dní!

  • Alexander: Došlo k naliehavá potreba upratať mora pred cestou a prinášajú telesnú hmotnosť v poriadku. Našiel na diéte Internet citrónovej a rozhodol sa pokúsiť sa sebe.Soblyudala všetky pokyny a 2 dni klesli 4 kg. Bol som veľmi potešený. Je škoda, že nemôžete sedieť na ňom po dlhú dobu, a interval medzi očiste musí byť významný.
  • Valentine: Nikdy som nemal žiadne problémy s žalúdkom, ale po citróna diétu, som vzal do nemocnice. Mimochodom, po nemocnici som stratil toľko ako 10 kg - môže to fungovať? Srandu bokom, ale pred nanesením citrón diéta ešte musí byť vážne preskúmaná a poradiť s gastroenterológ.
  • Svetlana: Diet naozaj dobrý, ale to je, keď to začne pálenie záhy. Stratil som na diéte citrón 6 kg za 3 dni.
  • Jan: Je už dlhú dobu chudnutie pomocou citróna diétu, ak chcete schudnúť rýchlo. Mimochodom, som si všimol, že moje zuby znateľne belšie, a to je ďalšie plus pre rýchle chudnutie. Áno, a mám metabolizmus upraví. Všeobecne platí, že niektoré klady zo stravy.

Pozri tiež:

Citrón diéta -Rýchle spôsob, ako schudnúť. Tento typ vypúšťacieho techniky sa najlepšie hodí pre tých, ktorí potrebujú pripraviť na dôležitú udalosť za pár dní. úbytok hmotnosti a strata objemu je vzhľadom na prečistenie čriev a prebytočnej tekutiny z organizma.Tolko citróna stravy je dostatočne pevný a pred jeho dodržiavanie je potrebné poradiť sa s gastroenterológ.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Citrón prínos pre ľudské zdravieCitrón prínos pre ľudské zdravie
Efektívne dvojtýždňovej diéta, ako schudnúťEfektívne dvojtýždňovej diéta, ako schudnúť
Spôsoby použitia citrónovú chudnutieSpôsoby použitia citrónovú chudnutie
Lemon stravy na chudnutieLemon stravy na chudnutie
Pohánka stravy na chudnutiePohánka stravy na chudnutie
Chudnutie pomocou citrónaChudnutie pomocou citróna
Egg-oranžové diétu. recenziaEgg-oranžové diétu. recenzia
Pre chudnutie a anti-studenej citrónom, zázvorom a medomPre chudnutie a anti-studenej citrónom, zázvorom a medom
Diet LemonDiet Lemon
Voda so zdravotnými výhodami citrónomVoda so zdravotnými výhodami citrónom
» » » » Citron diéta: 5 kg do 2 dní! Recenzia redukčnú diétu citrónovou

© 2011—2018 slo.ungurury.ru