Shoko diéta: klady a zápory. Chocolate diéta na chudnutie: hrubý Ponuka

Shoko diéta - skratka čokoláda diéta. Ona je v súčasnej dobe získava popularitu u dievčat. Shoko diéta nie je ako ostatné., Vzhľadom k tomu, že nevylučuje zo stravy čokolády. Budete mať každý deň vypiť sladký maškrtu a piť kávu, ale niekto iný. Výrobky majú dať. Lepenie na diétne čokoládová nemôže byť viac ako 7 dní, na ktoré si môžete stratiť až 7 kg.

Čokoláda strava: klady

Shoko diéta

  1. Možnosť chudnutie v krátkom čase;
  2. Strava bude sladké duša, ktorá nemôže bez sladkej;
  3. Kávy a čokolády stimuluje mozgovú činnosť, zvyšuje kreativitu a myšlienkové pochody;
  4. čokoláda Obsahuje endorfíny, čím sa zlepší náladu a zvyšuje odolnosť;
  5. Pitná čokoláda chráni bunky pred voľnými radikálmi, bráni rozvoju kardiovaskulárnych chorôb, zabraňuje vzniku malignít a je vhodný pre anémie;
  6. Kakaového masla obsahuje antioxidanty, spomaľujú proces starnutia.

Čokoláda Diéta: Cons

  1. Shoko diéta spomaľuje metabolizmus a netvoria zručnosti správnej výživy;
  2. Po vydaní stravy a ísť extra hmotnosť rýchlo vracia do stravovacích návykov;
  3. Existuje riziko, po prepustení diétne skóre nielen jeho, ale aj niekoľko ďalších kilogramov;
  4. Možnosť rozvoju mnohých ochorení, vrátane pečene a ochorenia obličiek;
  5. Diéta nevyvážený pomer tukov, bielkovín a sacharidov;
  6. Tam je nedostatok vitamínov a minerálov.

Čokoláda strava: kontraindikácie

  • diabetes;
  • alergie;
  • Ochorenie pankreasu, pečene, obličiek, a žlčové kamene;
  • Srdcové choroby;
  • Hypertenzia.

Ak ste zdravý človek, ktorý netrpí niektorú z týchto chorôb, nemali by ste liečiť problém na ľahkú váhu. Než začnete držať čokoládové stravy, poraďte so svojím lekárom a vrátiť potrebné skúšky. Ak sa počas diéty sa necítite dobre, prestať držať sa ho, ísť do bežnej stravy.

Chocolate diéta na chudnutie: hrubý Ponuka

Shoko diéta To sa odkazuje na nizkokaloriynymmonodietam. Spočíva v tom, že počas dňa môžete jesť len čokoláda, čokoládové tyčinky a pitie horúcej kávy bez cukru. Diétna strava - 100 gramov čokolády denne. Môžete jesť jednu dlaždicu 1 dobu, alebo rozdeliť do 2-3 dávok. Každý príjem čokolády by mala byť sprevádzaná šálku kávy. Káva môže byť pridaný do nízkotučného mlieka, ale nie je možné pridať cukor.

Odporúča sa použiť horkej čokolády, aby vykonala Shoko diétu. Môžete použiť mliečnu čokoládu a čokoládu s prísadami, ale stále neodporúča. Pre Shoko diéty nehodia do bielej čokolády, t. To. V tom nie je prakticky žiadna kakaové maslo.

V periodshoko strave nemôžu piť šumivé nápoje, limonády a džúsy. Tieto nápoje zvyšujú chuť do jedla. Okrem toho, že úplne zakázaný cukor, soľ, zelenina a ovocie, rovnako ako alkoholické nápoje.

https://slo.ungurury.ru/dieta-2/pohudenie/luchshie-diety-2/16722-shokoladnaja-dieta-hudeem-legko-i-s-udovolstviem.html

Nie skôr ako tri hodiny po podaní čokolády a šálok kávy môžete piť vodu, zelený alebo čierny čaj. V deň odporúčaného piť aspoň 1,2 litra.

Odhaduje Ponuka strava môže byť nasledujúce:

  • B: 30 g čokolády a šálku kávy.
  • Obed: 30 g čokolády a šálku kávy.
  • Večera: 30 g čokolády a šálku kávy.

Shoko diéta: recenzia

  • Veronica, 23 rokov: Sat na čokoládový diétu po dobu 14 dní. Počas tohto obdobia, len jedol mliečnu čokoládu a pitie kávy. Cez víkend jedol 2 čokoládové tyčinky. Výsledkom je - som stratil 5 kg. Zmeny v zdravotníctve si nevšimol, tak si pauzu a začať znovu na diétu.
  • Ludmila, 27 rokov: Bol som ohromený s diétou. 3 dni som si vzal voľno, rovnako ako 4 kg. Avšak na druhú stranu oni vyhrali, pretože po Shoko chcú normálne strava. Počas diéty, jedol som iba 85 percent tmavej čokolády. Neobvyklý, samozrejme, ale držal som sa.
  • Natalia, 25 rokov: sedel som na diéte - 5 dní zložil 4,5 kg. Bolo to veľmi ťažké: závraty, mdloby a závraty, hlad. Myslím, že čím viac som schudnúť s touto diétou nebude, veľmi slabý.
  • Alina, 21 rokov: Páčila sa mi tá diéta - tento týždeň som zložil 6,5 kg. Zostal som na klasickú stravu, ktorá zahŕňa používanie exkluzívne 100 gramov horkej čokolády denne a kávu bez cukru.
  • Tatiana, 32 rokov: Som fanúšik rôznych diét, takže som sa rozhodol skúsiť toto. Sa podarilo prežiť len 5 dní, ale výsledok bol rád, Zložil som 4 kg. Počas diéty som necítil žiadne ochorenie, naopak, tam bola ľahkosť, dobrú náladu, vitalita, atď. Myslím, že táto diéta osloví mnoho, v sv. H. sladké.
  • Marina, 24 rokov: Než pôjdete do mora, sadol si na čokoládový diétu. Neľutujem. Jeden týždeň ľahko klesla na 7 kg. Avšak, po zvyšok zase som vyhral je, ale to je preto, že nie je obmedzený na čokoľvek. Aj naďalej dodržiavané Shoko diétu, schudol prostredníctvom cvičenia.

Pozri tiež:

Čokoláda strava - je relatívne nová a chutná strava, počas ktorého nemusia obmedzovať na sladké. Iba negatívne - možné účinky na zdravie, kontraindikácie a neodvratný návrat stratených kilogramov.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Kalórie čokoládaKalórie čokoláda
Čokoláda diétaČokoláda diéta
Použitie čokolády pre ľudské teloPoužitie čokolády pre ľudské telo
Tmavej čokolády výhody zdravieTmavej čokolády výhody zdravie
Biela čokolády.Biela čokolády.
Chocolate diéta pre chudnutieChocolate diéta pre chudnutie
Ako použiť čokoládu diétuAko použiť čokoládu diétu
Výhody Čokoláda pre ľudskej stravyVýhody Čokoláda pre ľudskej stravy
Čokoláda strava pre efektívne chudnutieČokoláda strava pre efektívne chudnutie
Čokoláda diéta: chudnutie ľahké a zábavné!Čokoláda diéta: chudnutie ľahké a zábavné!
» » » » Shoko diéta: klady a zápory. Chocolate diéta na chudnutie: hrubý Ponuka

© 2011—2018 slo.ungurury.ru